WAKACYJNA PROMOCJA: -50% na wszystkie e-learningi! Tylko do 31.08.2024. Kod: WAKACJE50

Szeroki wybór szkoleń e-learningowych

Ucz się z nami – bez ograniczeń!

Uzyskaj dostęp do najwyższej jakości praktycznych szkoleń oraz ścieżek rozwoju i programów edukacyjnych dopasowanych do Twoich potrzeb. Zdobędziesz pożądane kompetencje w zakresie biznesu i finansów, najnowszych technologii, analityki i zarządzania – a wszystko to we własnym tempie i z dowolnego miejsca.

Kim jesteśmy

Specjalizujemy się w organizowaniu profesjonalnych szkoleń. Zajmujemy się tym od 1994 roku. Naszą misją jest skuteczne wspieranie rozwoju. Prowadzimy zarówno rozbudowane programy szkoleniowe, jak również krótkie i praktyczne kursy z różnych obszarów biznesu. Łączymy nasze doświadczenie i sprawdzone rozwiązania z nowoczesnymi narzędziami, dzięki czemu stale wprowadzamy innowacyjne cyfrowe programy i ścieżki pomagające w rozwoju kompetencji. Po ukończeniu naszych szkoleń, uczestnicy otrzymują międzynarodowy i rozpoznawalny certyfikat EY.

Co nas wyróżnia

  • Oferowane przez nas szkolenia są najwyższej jakości. Dbamy o ich zawartość merytoryczną, metodykę ich prowadzenia oraz o to, by były dopasowane do potrzeb naszych Klientów oraz dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.
  • Nasi trenerzy to eksperci i praktycy. Nie tylko posiadają bogate doświadczenie, ale także pasję do dzielenia się swoją wiedzą z innymi.
  • Stawiamy na innowacje. Zapewniamy uczestnikom wszystkie niezbędne materiały i nowoczesne narzędzia, które ułatwiają zdobycie wiedzy i umożliwiają sprawdzenie jej w praktyce.

Polecane

Co mówią o nas uczestnicy szkoleń?

% pracowników firm na całym świecie preferuje naukę we własnym tempie
% firm, które wdrożyły e-learningi, zaczęły generować większe przychody
% firm na świecie zamierza lub już wykorzystuje e-learningi do rozwoju kompetencji pracowników

Zaufali nam

Baza wiedzy

Metaverse i inne (nie)znane pojęcia – słownik dla niewtajemniczonych

Jakimi prawami rządzi się świat Metaverse? Czym jest NFT? Dowiedz się, jakie nowe możliwości otwiera przed nami wszechświat wirtualnej rzeczywistości!

Czy naprawdę potrzebujesz być na LinkedIn?

Kiedyś platforma HR-owców, dziś zamieniła się w miejsce spotkań menedżerów C-level, specjalistów i ekspertów. Czy to platforma dla każdego i co decyduje o sukcesie?

Programy e-learningowe: czy szybciej i wygodniej oznacza skutecznie?

Co wpływa na wzrost zainteresowanie ofertą szkoleń e-learningowych? Jak wybrać odpowiednie szkolenie, aby było wartościowe, skuteczne i przydatne w biznesie?

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Do you have any technical questions? Get in touch with us.