E-Learning

Średnia: 0 | Głosów: 0

Dziękuje, za wystawienie oceny.

Prosimy o zostawienie opinii.

Module 5 – Statement of cash flows

Dwie unikalne cechy tej serii to (1) możliwość kontaktu z wykładowcą, który oferuje bezpośrednie wsparcie, odpowiadając na pytania lub udostępniając dodatkowe zasoby na tematy poruszane na szkoleniach oraz (2) powiązanie pomiędzy finansami i rachunkowością a Światem 4.0. Finanse nie są już tylko zapisem przeszłych zdarzeń, ale wybiegają w przyszłość, pomagając menedżerom w dokonywaniu trafnych prognoz i podejmowaniu wartościowych decyzji.

Jest to modułowy program szkoleń online z zakresu praktycznych umiejętności dla wszystkich profesjonalistów, który wyposaży Cię w umiejętności potrzebne w codziennym życiu zawodowym, i to już od pierwszego dnia.

Niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem poszukującym umiejętności, jak połączyć finanse z procesami biznesowymi, czy przyszłym księgowym, który chce rozpocząć karierę w księgowości według MSSF i finansach, czy też praktykującym księgowym, który chce poszerzyć swoją wiedzę z zakresu księgowości i zarządzania finansami, aby wykorzystać ją w swojej codziennej pracy, kurs ten będzie dla Ciebie interesujący i przydatny.

To również odświeżony sposób patrzenia na rachunkowość i finanse, a niektóre z rzeczy, które omówimy na zajęciach, mogą nie być dostępne w książkach, publikacjach lub w Internecie.

Kontakt

Patrycja Bawolska

Koordynator kursu

Adres e-mail: patrycja.bawolska@pl.ey.com

Numer telefonu: +48 797 305 720

Cena

250.00 PLN netto

307.50 PLN brutto

Poprzednia najniższa cena: 307.50 .

Forma szkolenia

E-Learning

Zapisz tę stronę w PDF

Dla kogo?

W tym 3-godzinnym module wychodzimy poza rachunek zysków i strat oraz bilans (sprawozdanie z sytuacji finansowej), aby skonstruować i wykorzystać sprawozdanie z przepływów pieniężnych, dzięki czemu zbudujemy dodatkowe umiejętności analizy i interpretacji sprawozdań finansowych, co pozwoli na podejmowanie wartościowych decyzji prognostycznych.

Pod koniec nauki będziesz w stanie docenić relacje pomiędzy rachunkiem zysków i strat, bilansem i sprawozdaniem z przepływów pieniężnych oraz będziesz wiedzieć, jak wykorzystać informacje z każdego z nich na różne sposoby podczas analizy sprawozdań finansowych.

Zostaniesz poprowadzony krok po kroku od podstaw do właściwej konstrukcji przepływów pieniężnych, tak abyś mógł uzyskać konkretną wiedzę, która pozwoli Ci przejąć inicjatywę w rozmowach o decyzjach dotyczących przyszłości Twojej organizacji.

Cały moduł jest oparty na studiach przypadków i ma charakter praktyczny.

Program

  • Wstępne studium przypadku – czy ta dochodowa firma może zbankrutować?
  • Studium przypadku w budżetowaniu i prognozowaniu – przepływy pieniężne, rachunek zysków i strat oraz bilans. Czy bank powinien udzielić kredytu temu start-upowi?
  • Jakie jest dokładnie zastosowanie sprawozdania z przepływów pieniężnych?
  • Kompleksowe studium przypadku – sporządzanie sprawozdania z przepływów pieniężnych zgodnie z MSSF, MSR 7.
  • Środki pieniężne z działalności operacyjnej, środki pieniężne wykorzystane w działalności inwestycyjnej oraz źródła finansowania dotyczące przepływów pieniężnych.
  • Jak międzynarodowy standard MSR 7 pomaga analitykom i inwestorom?
  • Dodatkowe studia przypadków do rozwiązania w terminach dogodnych dla uczestników i przy bieżącym wsparciu wykładowców.

Certyfikat i punkty edukacyjne

Po zrealizowaniu szkolenia otrzymasz certyfikat.

Ten moduł jest częścią e-learningowego kursu Finance in Business.

Kurs prowadzony jest w języku angielskim.

Sprawdź poprzedni i następny moduł z tej serii.

Język szkolenia

Szkolenie prowadzone jest w języku angielskim.

Informacje dodatkowe

Czy szukasz interaktywnego szkolenia na żywo na ten temat? Dowiedz się więcej o naszym modułowym programie kursu Finance in Business: warsztaty oparte na studiach przypadków dla profesjonalistów biznesowych, dostarczające praktycznych umiejętności finansowych, które są potrzebne w codziennej pracy.

Po okazaniu certyfikatu ukończenia kursu e-learningowego otrzymasz 10% zniżki na warsztaty Finance in Business Online Live.

Czas trwania i okres dostępności szkolenia

  • Czas trwania szkolenia: 2:50:48
  • Okres dostępności szkolenia: 365 dni od momentu rozpoczęcia szkolenia

Szczegóły programu

Trenerzy

Author
Marinos Athanassiou Marinos jest założycielem EY Academy of Business i trenerem od 1994 roku