E-Learning

Średnia: 0 | Głosów: 0

Dziękuje, za wystawienie oceny.

Prosimy o zostawienie opinii.

Module 3 – Creative Accounting

Dwie unikalne cechy tej serii to (1) możliwość kontaktu z wykładowcą, który oferuje bezpośrednie wsparcie, odpowiadając na pytania lub udostępniając dodatkowe zasoby na tematy poruszane na szkoleniach oraz (2) powiązanie pomiędzy finansami i rachunkowością a Światem 4.0. Finanse nie są już tylko zapisem przeszłych zdarzeń, ale wybiegają w przyszłość, pomagając menedżerom w dokonywaniu trafnych prognoz i podejmowaniu wartościowych decyzji.

Jest to modułowy program szkoleń online z zakresu praktycznych umiejętności dla wszystkich profesjonalistów, który wyposaży Cię w umiejętności potrzebne w codziennym życiu zawodowym, i to już od pierwszego dnia.

Niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem poszukującym umiejętności, jak połączyć finanse z procesami biznesowymi, czy przyszłym księgowym, który chce rozpocząć karierę w księgowości według MSSF i finansach, czy też praktykującym księgowym, który chce poszerzyć swoją wiedzę z zakresu księgowości i zarządzania finansami, aby wykorzystać ją w swojej codziennej pracy, kurs ten będzie dla Ciebie interesujący i przydatny.

To również odświeżony sposób patrzenia na rachunkowość i finanse, a niektóre z rzeczy, które omówimy na zajęciach, mogą nie być dostępne w książkach, publikacjach lub w Internecie.

Kontakt

Patrycja Bawolska

Koordynator kursu

Adres e-mail: patrycja.bawolska@pl.ey.com

Numer telefonu: +48 797 305 720

Cena

250.00 PLN netto

307.50 PLN brutto

Poprzednia najniższa cena: 307.50 .

Forma szkolenia

E-Learning

Zapisz tę stronę w PDF

Dla kogo?

W tym 2,5-godzinnym module, trzecim z serii, zajmiemy się pytaniem: jak to się dzieje, że firmy wykazują zyski, gdy te nie istnieją? Odpowiedź znajduje się w tym, co możemy nazwać „kreatywnymi” metodami księgowania. Doskonałym przykładem takiej praktyki jest przenoszenie przychodów, które odnoszą się do przyszłych okresów i dlatego powinny być wykazywane właśnie w tych przyszłych okresach, a nie w bieżącym. Takie praktyki stają się częstą zmorą. Niekoniecznie są one niezgodne z prawem, ale na pewno nie są właściwe i akcjonariusze (lub ich przedstawiciele) powinni być ich świadomi.

Program

 • Kreatywna księgowość czy Enronomia?
 • Kreatywna a agresywna księgowość
 • Sposoby na pokazanie dobrej kondycji finansowej firmy
 • Jak użyteczne mogą być sprawozdania finansowe?
 • Kto jest zainteresowany sprawozdaniami finansowymi?
 • Podstawowe założenia dotyczące sprawozdań finansowych
 • Kreatywność – Przychody
 • Zabawa z przychodami – kiedy są one ujmowane?
 • Co można ująć jako przychody?
 • Mnóstwo pytań ćwiczeniowych i obszerne studia przypadków
 • Kontakt z prowadzącym dostępny przez trzy miesiące po zakończeniu kursu: możesz zadawać prowadzącemu pytania dotyczące dowolnej części kursu, aby uzyskać wyjaśnienia lub dodatkową wiedzę, zasoby oraz studia przypadków!

Certyfikat i punkty edukacyjne

Po zrealizowaniu szkolenia otrzymasz certyfikat.

Ten moduł jest częścią e-learningowego kursu Finance in Business.

Kurs prowadzony jest w języku angielskim.

Sprawdź poprzedni i następny moduł z tej serii.

Język szkolenia

Szkolenie prowadzone jest w języku angielskim.

Informacje dodatkowe

Czy szukasz interaktywnego szkolenia na żywo na ten temat? Dowiedz się więcej o naszym modułowym programie kursu Finance in Business: warsztaty oparte na studiach przypadków dla profesjonalistów biznesowych, dostarczające praktycznych umiejętności finansowych, które są potrzebne w codziennej pracy.

Po okazaniu certyfikatu ukończenia kursu e-learningowego otrzymasz 10% zniżki na warsztaty Finance in Business Online Live.

Czas trwania i okres dostępności szkolenia

 • Czas trwania szkolenia: 2:22:26
 • Okres dostępności szkolenia: 365 dni od momentu rozpoczęcia szkolenia

Szczegóły programu

Trenerzy

Author
Marinos Athanassiou Marinos jest założycielem EY Academy of Business i trenerem od 1994 roku