E-Learning

Średnia: 4 | Głosów: 1

Dziękuje, za wystawienie oceny.

Prosimy o zostawienie opinii.

Module 1 – The Balance Sheet: a reflection of the finances of an entity. The Statement of Financial Position

Dwie unikalne cechy tej serii to (1) możliwość kontaktu z wykładowcą, który oferuje bezpośrednie wsparcie, odpowiadając na pytania lub udostępniając dodatkowe zasoby na tematy poruszane na szkoleniach oraz (2) powiązanie pomiędzy finansami i rachunkowością a Światem 4.0. Finanse nie są już tylko zapisem przeszłych zdarzeń, ale wybiegają w przyszłość, pomagając menedżerom w dokonywaniu trafnych prognoz i podejmowaniu wartościowych decyzji.

Jest to modułowy program szkoleń online z zakresu praktycznych umiejętności dla wszystkich profesjonalistów, który wyposaży Cię w umiejętności potrzebne w codziennym życiu zawodowym, i to już od pierwszego dnia.

Niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem poszukującym umiejętności, jak połączyć finanse z procesami biznesowymi, czy przyszłym księgowym, który chce rozpocząć karierę w księgowości według MSSF i finansach, czy też praktykującym księgowym, który chce poszerzyć swoją wiedzę z zakresu księgowości i zarządzania finansami, aby wykorzystać ją w swojej codziennej pracy, kurs ten będzie dla Ciebie interesujący i przydatny.

To również odświeżony sposób patrzenia na rachunkowość i finanse, a niektóre z rzeczy, które omówimy na zajęciach, mogą nie być dostępne w książkach, publikacjach lub w Internecie.

Kontakt

Patrycja Bawolska

Koordynator kursu

Adres e-mail: patrycja.bawolska@pl.ey.com

Numer telefonu: +48 797 305 720

Cena

250.00 PLN netto

307.50 PLN brutto

Poprzednia najniższa cena: 307.50 .

Forma szkolenia

E-Learning

Zapisz tę stronę w PDF

Dla kogo?

W tym 2,5-godzinnym module wspólnie opracujemy proste bilanse, jednocześnie przyglądając się prawdziwym bilansom spółek notowanych na giełdzie. Będziemy szukać informacji, które ostrzegają nas przed problemami z kondycją finansową spółki. Cały moduł jest praktyczny i oparty na studiach przypadków.

Program

  • Omówienie, czym jest bilans, z czego się składa i jak szukać w nimpotrzebnych informacji
  • Znaczenie równania bilansowego
  • W jaki sposób wycenia się aktywa i pasywa oraz co ta wartość oznacza dla odbiorcy – inwestora, pożyczkodawcy, właściciela lub innego interesariusza
  • Pełne zrozumienie znaczenia pojęcia kapitału obrotowego oraz sposobu jego pozyskiwania i interpretacji
  • Wyszukiwanie informacji w opublikowanych bilansach, w tym informacji w notach do sprawozdania finansowego
  • Przeprowadzenie wstępnej analizy kondycji finansowej firmy jedynie na podstawie bilansu. Czy to możliwe?
  • Mnóstwo pytań ćwiczeniowych z pełnymi wyjaśnieniami oraz dodatkowe studium przypadku do rozwiązania na koniec szkolenia
  • Kontakt z prowadzącym dostępny przez trzy miesiące po zakończeniu kursu: możesz zadawać prowadzącemu pytania dotyczące dowolnej części kursu oraz studiów przypadków!

Certyfikat i punkty edukacyjne

Po zrealizowaniu szkolenia otrzymasz certyfikat.

Ten moduł jest częścią e-learningowego kursu Finance in Business.

Kurs prowadzony jest w języku angielskim.

Sprawdź następny moduł z tej serii.

Język szkolenia

Szkolenie prowadzone jest w języku angielskim.

Informacje dodatkowe

Czy szukasz interaktywnego szkolenia na żywo na ten temat? Dowiedz się więcej o naszym modułowym programie kursu Finance in Business: warsztaty oparte na studiach przypadków dla profesjonalistów biznesowych, dostarczające praktycznych umiejętności finansowych, które są potrzebne w codziennej pracy.

Po okazaniu certyfikatu ukończenia kursu e-learningowego otrzymasz 10% zniżki na warsztaty Finance in Business Online Live.

Czas trwania i okres dostępności szkolenia

  • Czas trwania szkolenia: 2:29:05
  • Okres dostępności szkolenia: 365 dni od momentu rozpoczęcia szkolenia

Szczegóły programu

Trenerzy

Author
Marinos Athanassiou Marinos jest założycielem EY Academy of Business i trenerem od 1994 roku